x
O K G R O U P
OxfoPro Online Mağaza ⟶ Sipariş Oluştur

Tarihçe

Dilediğiniz Her Şey
OK GROUP

Kalitesi ve Farkıyla

OK GROUP; 1978'de Fırat Deterjan ismi ile bu zorlu ama başarılı serüvene başladı. Uzun bir geçmişe dayanan köklü bir firma olmasının yanı sıra, Şirketimizin kökenleri, 45 yılı aşkın muhterem bir tarihe kadar uzanmaktadır. OK GROUP çatısı altında 3⁺ firmamız ile sizlerin en ihtiyaç duyduğu ve en zorlu koşulları kaliteyle çözmek isteğinize kulak vererek hizmet vermekteyiz.

Kullanıcı Dostu

Kaliteli ve sağlık şartlarına uygun şekilde üretilmiş özel ürünler.

  • OK GROUP KALİTESİ İLE
  • Tüm hijyen ve sağlık koşullarına uygun üretim.

3⁺

Kaliteli İçerik

Kaliteli kumaş ve ürünlerle hizmet sunmaktan kıvanç duyuyoruz.

Dün Bugün & Yarın

  • Dün
  • Bugün
  • Yarın

Dün: Geçmişten Gelen Başarı Hikayemiz;
OK GROUP, 1978'de Fırat Deterjan ismi ile başladı. Kökleri 1978 yılına kadar uzanan bir başarı hikayesine sahiptir. Şirketimiz, aile işletmesi olarak başladı ve başlangıçta sadece temizlik hijyen ürünleri ile ilgilenen firmamız, müşterilerimizin güvenini kazanarak ve kaliteye olan bağlılığı sayesinde kısa sürede gelişim gösterip çeşitli sektörlerde de boy gösterdi ve OK GROUP çatısı altında firmalar kurmaya başladı.

Bugün: Başarılı Bir Geleceğin Temelleri
OK GROUP Teknik Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, teknik tekstil sektöründe liderliği ve kaliteyi temsil eden bir marka olarak bilinir. Yıllar içinde elde ettiğimiz bilgi birikimi, müşteri odaklı yaklaşımımız ve sürekli Ar-Ge çalışmalarımız, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin sınıfının en iyisi olmasını sağlamaktadır.
Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve çevre dostu ürünlerin geliştirilmesine odaklanıyoruz. Müşterilerimize ve paydaşlarımıza değer katma misyonumuzu sürdürüyoruz.

Yarın: Geleceğe Odaklı Vizyon;
OK GROUP olarak, gelecekte de başarı hikayemizi yazmaya devam etmeyi hedefliyoruz. Müşterilerimize en iyi ürünleri sunmayı, sürdürülebilir bir şekilde büyümeyi ve teknik tekstil sektöründe liderliğimizi sürdürmeyi amaçlıyoruz. Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutarken, çevremize ve topluma katkı sağlamak için sosyal sorumluluk projelerine devam edeceğiz. Teknik tekstil sektöründeki teknolojik yenilikleri yakından takip edeceğiz ve Ar-Ge çalışmalarımızı daha da güçlendireceğiz. Yarının OK GROUP'u, daha fazla başarı, inovasyon ve sürdürülebilirlik ile dolu olacak. Geleceğe umutla bakıyor ve sizleri bu yolculuğun bir parçası olarak görmekten mutluluk duyuyoruz.